Karta podujatia

Základy prístrojového potápania

Miesto konania: Bratislava

Cena: 30,- €

Dátum: 19.2.2017 - 19.2.2017

Už od februára ponúkame pre každého, koho láka voda aj pod hladinou, možnosť prvej skúsenosti zanorenia v bezpečí bazénu s kompletným potápačským výstrojom a odbornými inštruktormi. Zoznámiš sa tu niektorými súčasťami potápačského výstroja, jeho prípravou, kompletizáciou a montážou. Za pomoci svojich nových "potápačských partnerov" sa ho naučíš nasadzovať a čiastočne aj používať. V priebehu ponoru získaš niektoré základné zručnosti, potrebné na bezpečný pohyb vo vodnom prostredí.

Začiname o 17:00 hod.

Podmienky účasti: vek 10 – 99 rokov, plavecká spôsobilosť, vyhlásenie o zdravotnom stave, u neplnoletých súhlas zákonného zástupcu. Doba trvania: cca 1 hodina Cena programu: 30,- € V cene je zahrnuté: plnenie fliaš vzduchom, zapožičanie kompletného výstroja , vstupné do bazéna, školné.

Nie je vylúčené, že potápanie ťa zaujme natoľko, že zatúžiš po pokračovaní vo výcviku a v ďalšom objavovaní jeho tajomstiev. V takom prípade ti ponúkame prirodzené pokračovanie vo výcviku a, samozrejme, výhodnejšiu cenu kompletného kurzu potápania s prístrojom "Open Water Diver".

 

Vrátiť sa späť